Dana 21. svibnja 2026. godine vrata Školskog centra fra Martina Nedica ispunili su osmijesi, znatiželjni pogledi i mladenački entuzijazam učenika završnih razreda osnovnih škola koji su nas posjetili u sklopu predstavljanja programa upisa za novu školsku godinu.

Tijekom posjeta učenici su imali priliku upoznati obrazovne programe, zanimanja i brojne mogućnosti koje pruža naša škola, obići učionice i kabinete te kroz razgovor s profesorima i učenicima osjetiti duh zajedništva, podrške i praktičnog znanja koje njegujemo svakoga dana.

Posebno zahvaljujemo svim učenicima, nastavnicima i ravnateljima osnovnih škola na dolasku, ukazanom povjerenju i lijepoj atmosferi koju su donijeli sa sobom. Vjerujemo kako će mnogi od njih upravo u Školskom centru fra Martina Nedica pronaći mjesto svojih novih prijateljstava, znanja i životnih prilika.
Radujemo se budućim generacijama koje će svoje srednjoškolsko obrazovanje graditi zajedno s nama.
Znanje, zajedništvo i kvalitetno obrazovanje temelj su sigurnog puta prema uspješnoj budućnosti.
Dijana Pejić