Uncategorised
Typography

Čudesnom pobjedom u gostima u Brčkom nad OK Mladost na njihovom terenu u subotu na večer (9. travnja 2022.) HOK Domaljevac se plasirao u finale playoffa Premijer lige BiH . Ova će se utakmica prepričavati generacijama i ući će u anale Domaljevca i Posavine jer je ostvarena nakon što je domaća momčad Mladosti povela u setovima 2:0. Nakon toga na scenu stupa povijest.

Moćni HOK Domaljevac uzima stvari u svoje ruke pobjeđuje u fenomenalnoj igri sljedeća tri seta. I trijumfira! Takav obrat u tako važnim i velikim utakmicama je rijetkost.

hok pobjeda

No, HOK Domaljevac je došao u Brčko pobijediti i ništa ga nije moglo spriječiti u tomu, čak niti gubitak prva dva seta. Vidjelo se na momčadi HOK Domaljevac pobjedničko držanje svojstveno onim koji su sigurni u sebe koji znaju što hoće i znaju kako ostvariti ono što žele.

Momčad HOK Domaljevac u ovoj je utakmici pobijedila ne samo velikog sportskog rivala OK Mladost nego je pobijedila i vlastite krize u igri. HOK Domaljevac se šampionski uzdizao i nakon padova u igri.

Ovo je pobjeda onih koje je krasila nesalomljiva upornost. Ovo je pobjeda onih koji nikad ne odustaju. Ovo je pobjeda onih koji imaju nerazorivu volju. Ovo je pobjeda onih koji iza sebe imaju navijače - NEUNIŠTIVE. Onaj tko ima NEUNIŠTIVE navijače i sam je takav - NEUNIŠTIV. Ta NEUNIŠTIVOST je ne samo sportski zanos nego i mentalitet Domlječkog i Posavskog čovjeka.

hok pobjeda2

Tukle su i šibale tog čovjeka kroz povijest razne nevolje ali Domlječanin i Posavac/ljak ostao je NEUNIŠTIV. Tukle su i šibale u odlučujućoj utakmici odbojkaše Domlječke ekipe nevolje gubitka dva seta što ih je po stereotipnim načinima razmišljanja dovelo na rub ponora. No, momčad HOK Domaljevac ne vjeruje stereotipima nego vjeruje u sebe i svoju NEUNIŠTIVOST.

Bila je privilegij promatrati tako veličanstvenu pobjedu HOK Domaljevac u odlučujućoj utakmici u Brčkom. Ovo je nezaboravna pobjeda koja će imati inspirativan učinak na sve one kojima je Domaljeavc i Zavičajna Posavina u srcu. Ovo je pobjeda koja nadahnjuje ne samo ljubitelje sporta. Ovo je pobjeda koja skreće pozornost na Domaljevac i Zavičajnu Posavinu s porukom da u tom prostoru kugle zemaljske žive ljudi koji se uzdignu u najdelikatnijim okolnostima. I ne daju se pobijediti ma tko da je protivnik.

hok pobjeda1

Ovo je pobjeda koja donosi sportski prestiž ali to je ujedno i pobjeda koja ima veće značenje od plasmana u finale playoffa državnog prvenstva BiH.

SVIM IGRAČIMA , TRENERU, UPRAVI I NAVIJAČIMA KLUBA EKIPA GIP-a  GROMOGLASNO ČESTITA KLANJAJUĆI SE DO PODA!

Za GIP piše: Pejo Gašparević